TRIP Groningen
050 599 7999
Alle contactgegevens
TRIP Assen
0592 393 333
Alle contactgegevens
TRIP Leeuwarden
058 234 7347
Alle contactgegevens
TRIP Advocaten Notarissen heeft als curator van Corre Energy B.V. de aandelenverkoop van een tweetal dochtervennootschappen van de Corre Energy‑groep succesvol afgerond. De aandelen zijn overgenomen door investeerder Addigen.
De Corre Energy‑groep ontwikkelde projecten voor grootschalige en duurzame energieopslag, waaronder een compressed‑air‑energy-storage project in Ahaus (Duitsland) en een waterstofopslagproject via de Deense dochtermaatschappij Corre Energy ApS. De verkoop van de aandelen vond plaats na en in het kader van het faillissement van de Nederlandse holding Corre Energy B.V.. De aandelenoverdracht van de Deense vennootschap is nog onder voorbehoud van FDI‑goedkeuring.
TRIP Advocaten Notarissen trad op als curator (mr. J.J. Reiziger en mr. J. van der Meer). Addigen werd bijgestaan door Noerr; de kredietverstrekkers door DLA Piper.
Meer weten? Neem contact op met een van onze specialisten.
Maak kennis met het team
Within this project our specialists have experience in the following branches:
Within this project our specialists have experience in the following expertises: